Net als meditatie is een overdenking bedoelt voor inspiratie en ontspanning, maar bovenal is het je persoonlijke tijd met God. Je krijgt nieuwe bemoediging en hulp voor je leven en vindt vrede in de gemeenschap met God.
Jezus kwam om ons de weg van vrede te wijzen
03 december 2025
Beluister hier de overdenking:
...zal het stralende licht opgaan en verschijnen aan allen die leven in duisternis en verkeren in de schaduw van de dood, zodat we onze voeten kunnen zetten op de weg van de vrede. Lucas 1:79 (NBV)
Ik geloof dat vrede een van de belangrijkste voorrechten en grootste zegeningen is die God ons gegeven heeft. Maar door de drukte van het dagelijks leven en de spanning die dat met zich meebrengt, voelen we ons vaak alles behalve vredig. Maar dat hoeft niet zo te zijn.
In Lucas 1:79 staat dat een van de dingen waarvoor God Jezus heeft gezonden, is om ons te leiden naar de weg van de vrede. Als gelovigen, hebben we het geweldige voorrecht om in Gods bovennatuurlijke vrede te wandelen, ongeacht hoe druk we misschien zijn of wat er ook om ons heen gebeurt.
De eerste veertig jaar van mijn leven heb ik zonder de zegen van de vrede geleefd – en ik voelde mij ellendig. Uiteindelijk kwam ik op een punt dat ik zo hongerig was naar de vrede dat ik bereid was om samen met God te werken aan veranderingen die nodig waren om die vrede te verkrijgen. Gelukkig geniet ik nu van een leven van vrede die mijn verstand vaak te boven gaat. Ik kan nu ook de weg van vrede bewandelen tijdens de stormen van het leven en niet alleen wanneer er geen stormen zijn.
Heb jij er een prioriteit van gemaakt om de vrede na te streven? God vraagt dat van jou. Volg de Heilige Geest naar de vrede die jou rechtmatig toebehoort in Christus.
Kort gebed: Here God, dank U dat U Jezus zond om mijn voeten te zetten op de weg van Uw vrede. Ik ontvang Uw grote zegen van vrede voor mijn leven. Amen
Van Joyce
Hoe werkt de dagelijkse overdenking?
Joyce Meyer geeft je elke dag een Bijbelvers en laat je zien hoe je het in je dagelijks leven kunt toepassen. Aan het einde van elke overdenking nodigen wij je uit om een persoonlijk gebed te zeggen. Het lezen van de overdenking duurt ongeveer 3 minuten. Reserveer deze tijd voor jou en God!
Ontvang elke dag een overdenking per email
Meer van Joyce
Nieuwsbrief abonneren
Maandelijkse impulsen van Joyce voor jou
Doe jezelf een plezier... vergeef!
Volg het pad van verzoening en ervaar vrijheid.
Makkelijk bidden
Ontdek de kracht van gebed!